قورباغه ی دهن گشاد

ملغمه ای !!! از طنز و جدی و خیلی جدی و بدفورم جدی و ...

 
ساعت ٩:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٩/۱  

دلایلی غیر قابل فهم!!!! در مورد ننوشتنم!!! و بعد, دوباره نوشتنم !!!!!

1)ننوشتم !!!!!چون انگیزه ام رو از دست داده بودم !!!ننوشتم چون یادم رفته بود چرا می نوشتم !!!!ننوشتم چون دیگه برای خودم نمی نوشتم !!!!!ننوشتم چون شهامت گفتن یک سری از حرف ها رو از دست داده بودم !!!!ننوشتم  چون فکر می کردم گفتن یک سری از حرف ها از نقرست, نگفتنشون از طلاست !!!

ولی حالا می نویسم چون که :

انگیزم برگشته !!!!یادم اومده برای چی می نوشتم !!!!چون ,دوباره برای خودم می نویسم !!!!چون شهامتم برگشته !!!!!چون حالا  فکر می کنم :

حرف را باید زد !!!
درد را باید گفت !!!

 

2)ننوشتم !!!چون که ملت در تعطیلات تابستانی خوش و سر حال بودند !!!!انقدر تابستون به همه چسبیده بود که یادشون رفته بود !!!!!که یه چیزی به نام امتحان های؛ میان ترم ؛ میاد بیخ ریششنون می چسبه !!!!در نتیجه طنز خونشون به صورت کاملا ناجوان مردانه ای به صفر می رسه !!!و کلا کله پا می شن !!!!!!!!!!!!!بعد بد جوری مثل چی !!!!!!!!!توی گل گیر می کنند !!!!بعد می شه از محلول طنز به جای ORS  استفاده کرد !!!!!

 

3) ننوشتم !!!چون فکر نمی کردم , طرفدارام  برن!! از زور ناراحتی آپ نکردنم , خودشون رو از بالای برج میلاد پرت کنن پایین !!!!!!!!!!!!!!!!(اساسا و کلا و به جون خودم !!!نمی خوام به قضیه جو بدم ها !!!!!!!ولی تمام آدم هایی که در 4 ماهه ی  اخیر خودکشی کردند !!!به خاطر من بوده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)


کلمات کلیدی: