قورباغه ی دهن گشاد

ملغمه ای !!! از طنز و جدی و خیلی جدی و بدفورم جدی و ...

جواب بدهيد ! جايزه ببريد !
ساعت ۱٠:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/۱۱/۳٠  

 

همون طوری که از عنوان این نوشته بر میاد !!! به کسی که بهترین جواب رو به سوال زیر بده یه سوسیس تخم مرغ با نون اضافی اهدا می شود !!!!!و اما سوال :

این مکان کجاست ؟

۱)اگر به صورت کاملا اتفاقی دستتان وارد دماغتان بشود ٬ در مورد این رویداد ۳۰۰ sms زده می شود !!

۲)اگر نمی دانید در روز چند بار گلاب به رویتان به wc می روید !! اگر تعداد دفعاتی را که روی سر ملت چتر شده اید را به خاطر ندارید ! اگر ساعت ورود و خروجتان از کلاس ها به یادتان نمی اید ! اگر یادتان نیست که ۲ هفته پیش ساعت ۲ بعد از ظهر چه کار می کردید اصلا نگران نباشید ! در این مکان از هر کسی بپرسید می داند !!

۳) دانستن شماره ی شناسنامتان ٬ شماره تلفن محل کار پسر خالتان ٬ شغل همسایه اون وریه ی مادربزرگتان و حتی شماره ی کفش بقال سر کوچه تان جزو اطلاعات عمومی افراد این مکان است !
۴) اگر دارید به بدبختی های خودتان فکر می کنید و به صورت کاملا اتفاقی نگاهتان  به کسی که در زاویه ی دیدتان قرار گرفته برخورد پیدا می کند ٬ ۶۰۰ تا sms زده می شود که شما عاشق چشم و ابروی طرف مقابل شده اید !!! و حتی در مورد این مساله ممکن است رایزنی های فراوانی هم بشود و ... !
۵) رعایت ابتدایی ترین موازین اخلاقی مانند سلام کردن ٬نشان دهنده ی علاقه ی وافر و وصف نشدنی شما نسبت به شخص مذکور است . (احوال پرسی هم یعنی افراط در عشق!)
۶)هر گونه گنده لات بازی ٬ تکه پرانی ٬ بی تربیتی ٬ هتک حرمت و ... نشان دهنده ی بچه باحالیتان است !


کلمات کلیدی: