قورباغه ی دهن گشاد

ملغمه ای !!! از طنز و جدی و خیلی جدی و بدفورم جدی و ...

دلايلی بيان نشده در باره ی انقراض دايناسور ها:
ساعت ٩:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/۱۱/۱٤  

می دانم که انقدر علم زده و خسته هستید !!!که حالتان از هر لغت مترادفش هم٬ به هم می خورد !!!!!!!!اما خوب به هر حال دیدم که حیف است٬ حاصل جمع اوری داده هایم را در باب دلایل انقراض دایناسور ها در اختیارتان قرار ندهم !! شاید به سرتان زد و رفتید دایناسور شناسی خواندید !!

و اما دلایل :

۱)اخترشناسان معتقدند :

 یک شهاب بزرگ خورده وسط زمین و دایناسور ها را منقرض کرده !! از اون جا که من خودم رو کلا یک اخترشناس می دونم (چرا ندونم ؟؟) فکر می کنم که این فرض چرنده !!!علت چرند بودنش هم چون خیلی تخصصی هست !!بعدا سر فرصت می گم !! فقط همین رو بگم که اون سوراخ های عمیق توی زمین هم علل دیگه ای داشته که تا اخر این بحث اون علل رو خواهم گفت !!

۲) اسیب شناسان محیط زیست  بر این اعتقادند که :

 دایناسور ها بر اثر شکار بی رویه توسط انسان ها از بین رفته اند !! من علت چرند بودن این فرض رو می سپرم به سطح (IQ) خودتون !!

۳)پزشکان می گویند :

شیوع بیماری انفولانزای دایناسوری همه ی انها را به یکباره کشته !!

در مورد این نظریه هم همین را بگویم که تا همین الان که من این مقاله ی علمی را می نویسم  ویروس (NSS) که بایستی عامل این انفولانزا باشد٬  به وجود نیامده !!

۴)و اما  زمین شناسان گویند  :

به علت عوض شدن شرایط  اب و هوایی در کره ی زمین ٬ دایناسور ها که خیلی سوسول تشریف داشتند ! نتوانستند  با شرایط جدید کنار بیایند !و عده ی زیادی از انها کشته شدند و عده ای هم خواستند  به سیاره ای دیگر مهاجرت کردند ٬اما در راه سفنه ی فضاییشان به علت نقص فنی ترکید !! و به زمین افتاد و ان سوراخ های گنده ی روی زمین را به وجود اورد !! (همان هایی که فکر می کنید کار شهاب است !!)

این جاست که بنده هم معتقدم :

عجب انسان جانور جالبی است !! خودش را با هر شرایطی وفق می دهد و به همه چیز عادت می کند ! عجب انسان جانور غیر سوسولی است ! عجب !!!!!!!


کلمات کلیدی: