قورباغه ی دهن گشاد

ملغمه ای !!! از طنز و جدی و خیلی جدی و بدفورم جدی و ...

Break news
ساعت ۱٠:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٧/٦/۱۸  

بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 87 شایعات بسیاری مبنی بر نوشتن برنامه ی نرم افزاری  سازمان سنجش توسط  دکتر"سید مهدی  واعظ اعلا " به گوش می رسد .

یک منبع خییلی آگاه که حقیقتا از ما تقاضا کرده نامش فاش نشود بعد از آنالیز و چندین بار کامپایل کردن و ران کردن برنامه  , به خبرنگار ما  گفته است :

"نوشتن چنین برنامه ی پیچیده ای که رتبه ی 55 کنکور هنر حتی علی آباد کتول هم قبول نشود و از طرفی رتبه ی 300 تجربی " پردیس  گینه ی بیلبایو "* قبول شده در حالی که رتبه ی 700 نامش در لیست قبولی های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دیده می شود تنها از عهده ی دکتر "واعظ " بر می آید !

 

شایعات مبنی بر آن است که مقامات سازمان سنجش از  دکتر "واعظ اعلا " بعد از نوشتن برنامه ای که در آن سیستم روی نمودار بردن نمرات را حقیقتا  دگرگون کرد و به اساتید این امکان را داد که نمره ی 11.5 را به 8 تبدیل کنند , رسما دعوت به عمل آورده  بودند !

این اخبار در حالی به گوش ما می رسد که ظهر امروز دکتر واعظ جلوی دوربین ها ظاهر شد و شدیدا صحت شایعات را تکذیب نموده و ضمن اشاره به والا مقام بودن خود و اینکه کم ترین استادی انقدر در سال مقاله از خود در می کند , همه را خاطر جمع کرد که زمان نوشته شدن برنامه ی سازمان سنجش وی در حال قطع کردن خطوط  اینترنتی و اینترانتی دانشکده بوده و شاهد هم زیاد دارد !!

به نظر می رسد که حتی با وجود تکذیبیه ی وی , شایعات در این مورد بسیار قوی بوده و تحلیل گران معتقدند که عمرا کار کس دیگه ای باشد .

 

قورباغه ی دهن گشاد

مرکز خبر

 

پینوشت :

می گن سهمیه ها عوض شده !!


کلمات کلیدی: روزمرگی