قورباغه ی دهن گشاد

ملغمه ای !!! از طنز و جدی و خیلی جدی و بدفورم جدی و ...

 
ساعت ٩:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٩/٢٥  

نسبیت یا عدم نسبیت مساله این است ؟؟؟؟؟؟؟؟

۱) مهم نیست که یه سنگ بخوره توی کلت یا کلت بخور به سنگ !!!به هر حال مخت می پاشه روی در و دیوار !!!

۲) مهم نیست که غذای سلف بد بوده باشه !!!یا تو معدت حساس باشه !!!به هر حال دل و رودت می پاشه روی در و دیوار !!!

۳)مهم نیست که هوا طوفانی بوده باشه یا خلبان حرفه ای  نباشه !!!به هر حال مخ و دل و روده و ... می پاشه روی در و دیوار !!!

 ۴) مهم نیست که این زمین هست که داره ویبره می زنه یا تویی که داری ویبره می زنی !!به هر حال شرمنده که بازم می گم !!!ولی خب ، دل و رودت روی در و دیواره !!!

       اما !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


به جووون خودم ،  مهمه که یکی رو در سطح خودت بکشی بالا !!!!!یا در سطح اون خودت رو پرت کنی پایین !!!!!!


کلمات کلیدی:
 
تکذيب می کنيم !!!
ساعت ۱٠:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٩/۸  

من از همین جا و از پشت همین کیبورد , اساسا و کلا و اصولا تشابه زندگی را به هر یک از بازی های :شطرنج ,مافیا,حکم(استغرالله) تکذیب کرده !!

و از دوستان تقاضا دارم که  بروند مثل بچه ی آدم زندگی کنند !!!و انقدر به فکر زیرآبی رفتن و گربه شرک بازی وکارت ملت را خواندن، نباشند !!!


کلمات کلیدی:
 
 
ساعت ٩:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٩/۱  

دلایلی غیر قابل فهم!!!! در مورد ننوشتنم!!! و بعد, دوباره نوشتنم !!!!!

1)ننوشتم !!!!!چون انگیزه ام رو از دست داده بودم !!!ننوشتم چون یادم رفته بود چرا می نوشتم !!!!ننوشتم چون دیگه برای خودم نمی نوشتم !!!!!ننوشتم چون شهامت گفتن یک سری از حرف ها رو از دست داده بودم !!!!ننوشتم  چون فکر می کردم گفتن یک سری از حرف ها از نقرست, نگفتنشون از طلاست !!!

ولی حالا می نویسم چون که :

انگیزم برگشته !!!!یادم اومده برای چی می نوشتم !!!!چون ,دوباره برای خودم می نویسم !!!!چون شهامتم برگشته !!!!!چون حالا  فکر می کنم :

حرف را باید زد !!!
درد را باید گفت !!!

 

2)ننوشتم !!!چون که ملت در تعطیلات تابستانی خوش و سر حال بودند !!!!انقدر تابستون به همه چسبیده بود که یادشون رفته بود !!!!!که یه چیزی به نام امتحان های؛ میان ترم ؛ میاد بیخ ریششنون می چسبه !!!!در نتیجه طنز خونشون به صورت کاملا ناجوان مردانه ای به صفر می رسه !!!و کلا کله پا می شن !!!!!!!!!!!!!بعد بد جوری مثل چی !!!!!!!!!توی گل گیر می کنند !!!!بعد می شه از محلول طنز به جای ORS  استفاده کرد !!!!!

 

3) ننوشتم !!!چون فکر نمی کردم , طرفدارام  برن!! از زور ناراحتی آپ نکردنم , خودشون رو از بالای برج میلاد پرت کنن پایین !!!!!!!!!!!!!!!!(اساسا و کلا و به جون خودم !!!نمی خوام به قضیه جو بدم ها !!!!!!!ولی تمام آدم هایی که در 4 ماهه ی  اخیر خودکشی کردند !!!به خاطر من بوده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)


کلمات کلیدی: