قورباغه ی دهن گشاد

ملغمه ای !!! از طنز و جدی و خیلی جدی و بدفورم جدی و ...

 
ساعت ۸:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٤/۳٠  

این درس معادلات دیفرانسیل !! خیلی هم شیرین هست !! اصلا مثل ابنبات می ماند !!

البته بسته به استاد ممکن است !! نبات هم بشود !!(استحضار دارید که نبات شیرینی اش بیشتر است !!)

حالا خوردن این ابنبات یا حالا نبات !! یک کم خاصه که من تو ضیح می دم !!!

۱)هر مساله ی معادلات دارای ۱۵۰ تا راه حل می باشد !!!که فقط یکی از ان ها به جواب می رسد !! (یعنی هر مساله به سان یه ظرف با ۱۵۰ تا شکلات در اندرون !!که فقط یکی از ان ها قابل طعام می باشد !!)

۲)شروع کنید به حل کردن !( یا خوردن شکلات ها !!!)

۳)نترسید !!!بر طبق محاسبات این جانب حل هر مساله فقط ۳۹۰۰۰۰ ساعت طول می کشد !!

۴)حالا باید بروید باقی مسایل را حل کنید !!

۵)بجنب !! بعدی !!!!!!

۶)تلاش شما قابل تقدیر است !!

۷)کم کم علایمی مانند سر درد و سر گیجه و حساسیت معده را مشاهده خواهی کرد !!اما به طبیعی هست !! اساسا جایی برای نگرانی تیست !!

۸)خوب بابا هی نرو به ایینه نگاه کن !! همون شکلی هستی !!!

۹ )با با پاس کردی !! ای ول !!

نتیجه ی اخلاقی :

نابرده گنج رنج میسر نمی شود !!(یه سری میگن برعکسه !!)

درس اخلاقی:)

هر مساله ای مطمینا  راه حلی دارد !

توضیحات :

برای به دست اوردن عدد ذکر شده در شماره ی ۳ به کتاب حل مسایل عجیب و غریب از رنه دکارت مراجعه فرمایید !!


کلمات کلیدی:
 
دوستی خاله خرسه!!
ساعت ۳:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٤/٢۳  

۱)يک بنده ی خدايی !!!!!!!!يک جوری و اصلا نمی دانيم چه جوری و اصلا نمی خواهيم بدانيم چه جوری ! چون اصلا به ما  ربطی ندارد که بدانيم چه جوری  با اين خانوم خرس دوست می شود !!!!

۲)کلا با هم بيشتر دوست می شوند!!

۳)يک مگس می ايد هی روی سر و کول خرسه قدم می زند !!!البته روی سر و کول ان بنده ی خدا هم قدم می زده !! ولی به خاله خرسه بيشتر گير داده بوده !!!!!!

۴)بعد می رود سراغ اون بنده خدا سه پيچ می شود !!!!!(می گويند اوون مگسه نمی ذاشته بنده ی خدا بخوابه ! گويا اون بنده ی خدا هم کسر خواب داشته !!!!)خرسه ديگه شاکی می شه !!!!!!!!!!!!

۵)می خواد حال مگس رو بکنه توی قوطی !!در عين حال هم خودشو و هم اون بنده ی خدا رو نجات بده !!!

۶)بزرگتريتن سنگ ممکن رو بر می داره !!!!!!!!

۷)به طرف مگس شليک می کنه !!(نوشته شده اين سنگ شتابی برابر ۹.۷۶ داشته !!!!!!!!!!)اين را عمو کوررنگ نبشته داد به من !!!!!!!!!!

۸)در طی ان حادثه !! مفز اوون بنده ی خدا از کره (که ۳ بعدی است !!) به دايره( که ۲ بعد دارد )تبديل می شود !!

۹)بر کسی معلوم نشده که مگس مرده يا زنده است !!!(جسدی پيدا نکرده اند !!)

نتيجه ی اخلاقی :

به هيچ عنوان درست نيست که مغزتان اکبند بماند !!اگر خواستيد از اين به بعد حال کسی را بگيريد مواظب باشيد که بدتر خودتان ضد حال نخوريد !!!!!!!!!

درس اخلاقی : انتقام شمشيری دو لبه است !!

 

۱


کلمات کلیدی:
 
گوسفند های باهوش انسان های خنگ
ساعت ۱۱:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٤/٢٠  

حالا هی بگوييد !! گوسفند ها هيچی نمی فهمند !!

اخرين تحقيقات نشان داده !! که اگر گوسفندی از علفی بخورد !!!و متوجه شود که مسموم است !!! ديگر اشتباه قبلی را تکرار نمی کند !!حالا هی بگوييد گوسفند ها گوسفندن !!!!!!!!!


کلمات کلیدی:
 
 
ساعت ۱:٢٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٤/٢٠  

خوب نمی شه در فرط شادی کردن خوب قضاوت کرد !!!!!!!!ولی!هرگز باورم نمی شود !!که زيزو !!! بيخودی عصبی بشود !!!!هرگز باورم نمی شود !!که ماتراتزی جويای احوال زيزو بوده باشد !!که  ناگهان !شاخ خورده باشد !!حتی اين که يک ناسزای معمولی يا حتی کمی شديد هم گفته باشد !!!

شايد هرگز معلوم نشود که چه حرف هايی زده شده !!!ولی شايد همه حقيقتا حق را به زيزو بدهيم !!!

ايتاليايی ها با اين که بد بازی می کردند با اين که گتوزو !! همش دریپر می خورد !!با اين که تونی داشت نقش علی دايی رو به بهترين نحو اجرا می کرد !!با اينکه کاناوارو هم حتی اشتباه کرد ! با اينکه کامورانزی هم نتونست خوب نفوذ کنه !!! باز هم ايتاليا يی ها احتياجی به اخراج زيزو نداشتند !!!و فقط چهره ی خودشان را ...  

 


کلمات کلیدی:
 
 
ساعت ۱:٠۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٤/٢٠  

نوشتن در فرط شادی هم کار سختيه !!!!!وقتی تيم ايتاليا به تمام ستارگانش ۱۲۰ دقيقه !!تا دم مرگ می بردت !!وقتی بلند دبد می زنی !!!من قلبم باطری ای يه !!وقتی سر پنالتی ها جرات نداری که تلويزيون رو ببينی !!وقتی با هر پرش بوفن به طرف توپ قلبت مياد توی دهنت !!بدون که يه تيفوسی اوريجينالی !!!اما گزارش بازی !!!:

۱)در دقيقه ی ۵ ماتراتزی پنالتی رو تقديم فرانسه کرد !!!صحنه ی تراژيکی است !!!پنالتی به نا حق بود !!!

۲)نفس ها توی سينه حبس می شود !!نيم چه چیپ زيزو !!! باعث می شود مو هايت را بکنی !!!و به جويدن ريشه های قالب بپردازی !!!!

۳)ماتراتزی روی سانتر بی نظير پيرلو (از نقطه ی کرنر گل می زند !!)فرياد های ماتراتزی را می شند شنيد !!

۴)بازی افت محسوسی کرده !!!

۵)اين  تيری انری !!چه می کنه !!!

۶)با هنر نمايی تيری که گويی توپ به پاهايش چسبيده !! دروازه ی ايتاليا در واپسين دقايق نيمه ی اول و اثر دقايق نيمهی دوم به توپ بسته می شود !!

۷)۱۴ سانتر صحيح ير روی دروازه ی ایتاليا گويای قدرت زيزو است !!

۸)کاناوارو و بوفن !!! نا جيان بزرگ !!!

۹)بازی گر نقش اول تراژدی وارد می شود !!ترزگه !!!

۱۰)مهم ترين موقعيت ايتاليا گل زدن در شرايط افسايد !!!

۱۱)بازی به وقت اضافه کشيده می شود !!!

۱۲)از وقت اضافه فقط صدای مبهم فردوسی پور !!و تصاويری اشباح مانند در يادم مانده !!!

۱۳)اهان تصاوير واضح شد !!! ماتراتزی روی زمين افتاده !!

۱۴)زيزو اين مرد افسا نه ای فوتبال فرانسه !!اين تقريبا قهرمان ملی ! مرد هميشه اخلاقی !(يا اکثر اوقات !! اخلاقی !) در بازی اخر همه کاری می کند !!گل می زند !! هر که را خواست دریپر می زند !! اخرش هم شاخ می زند !!خداحافظی تلخيست !!

۱۵)ضربات پنالتی !!!

۱۶)ترزگه با گل نزدن خود !!! تراژدی جام خود !!و شب فرانسه و زيزو را تکميل می کند !!

۱۷)ما تراتزی اين مرد ميدان !!زننده ی ۲ گل !! و اخراج کننده ی يکی از بزرگترين های دنيای فوتبال !!کلاه ايتاليا را بر سر جام می گذارد !!!

سخنس قصار از فردوسی پور !:ماتراتزی می خواهد جام را هم مصدوم کند!!

۱۸)صحنه ی خوش و بش دو رقيب هميشگی !و حتی دو دشمن !! دل پيرو و توتی !!

۱۹)سخن قصار از من : ای با با تودور گريه نکن ما اگر دوم می شديم ! خوشحال بوديم !!به جان خودم !!

 


کلمات کلیدی:
 
 
ساعت ۱۱:۱٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٤/۱٧  

اين جوجه اردک زشت رو من خودم ديدم !!!وقتی بچه بودم هم ديدم !!!وقتی بزرگ شدم هم ديدم !!اصلا به جز من خيلی از فلاسفه هم اين جوجه اردک رو ديدن من جمله دکارت !!!اگر شما نديديد من براتون نقل می کنم :

۱)بدبخت !!!توی بيمارستان !!عوض شد !!(يعنی چون پرنده ها در اوان کودکی . نوزادی شبيه هم هستند !! اين اتفاق زياد می افته !!)

۲)در خانوادهی يک اردک زشت و بد ترکيب بزرگ شد !!!

۳)همه فهميده بودن که اين جوجه هه با بقيه قرق می کنه !!

۴)جوجه اردک زشت !!!!!!!!!!!!!در خانوادهی اردک هم چجون کوزت کار می کرد !!ولی منتظر ژان وال ژان نمنود !

۵)کم کم قيافش بهتر شد !!(داستان به دوران سيندرلايی خودش رسيد !!)ولی منتظر شاهزاده هم نموند !!

۶)خودش بر خلاف بقييه ی داستان ها راه افتاد !

۷)رفت ببينه شبيه چه پرنده ای هست !!!

۸)قو ها رو پيدا کرد !!

هرگز معلوم نشد که چه چيزی باعث شد که به فکر پيدا کردن اصل خودش بره !!ولی رنه دکارت از جوجه اردک خيلی الهام گرفت به جون خودم !!


کلمات کلیدی:
 
 
ساعت ۸:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٤/۱٦  

 

تصور بفرماييد زير کولر خوابيديد و در حال ديدن خواب بسيار جالبی هستيد !!! ولی راس ساعت ۶ يقه ی مبارک را گرفته !!و به طرف کلاس زبان شيرجتان می دهند !(يعنی خودتان شيرجه نمی زنيد !!!)اون وقت معلم ترم جديد می ايد !! خودش را معرفی می کند (که شما چون خواب هستيد ! نمی شنويد !) و بعد هم می گويند جناب عالی ؟؟ رشته ی تحصيلی ؟ ؟ غذای مورد علاقه ؟ تفريحات ؟؟و ...شما هم برای هزارمين بار جواب ها رو بلغور می کنيد !(می گويو ۱۰۰۰ امين بار چون هزار ترم هست که با همين بروبچس م کلاسی هستيد !!)و دوباره چرت می زنيد ! تا بقيه هم بلغورات رو ارايه دهند !چرا يکی به ذهنش نمی رسه که جلسه ی اول رو يه جور ديگه شروع کنه ؟؟

يکی بياد برنامه ی روبات رو عوض کنه !!!!!!!

 


کلمات کلیدی:
 
 
ساعت ۱٠:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٤/۱٤  

از ان جا که هر چيز يکروندی برای پيدايش پيموده !!!! فوتبال هم روندی داشته !!!

در زمان خيلی دور يک بنده خدایی که می گويند انگليسی بوده داشته با يک چيز گرد !که مثل کره بوده !!!(امروزه به ان توپ می گويند !!)بازی می کرده !! البته نه با دست با پا !!!(امروزه به ان حرکت می گوييم رو پايی!!!) که يک هو يکی ميايد ان گردک را می قاپد !البته باز هم با پا!(امروزه به اين حرکت تکل می گويند !!!)و در همان حال چند نفر که از دور شاهد فعالييت ان دو نفر بودند شروع می کنند به تشويق !!!(امروزه به ان ها می گويند تما شا گر !!!)و يک نفر هم ترقه می زند (امروزه به او می گويند تما شاگر نما !!!)و از همان جا فوتبال اغاز می شود !!!

خوب با گذر زمان اين پديده هم شاهد پيشرفت شد تا به اين جا رسيد !!! حالا يک توپ است و ۲۲ نفر که می دوند دنبال ان !!!و حداقل !!!صد هزار نفر به تماشای ان می پردازند !!!!!!!!!!!!!!!!!خوب چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون فوتبال هيجان مطلق است !!! چون غير قابل پيش بينی است !!!!چون در ان تمام قوانين طبيعت را لمس می کنی !!!ديشب وقتی گروسو به توپ طوری ضربه  زد که در وسط راه قوس پيدا کرد ! و دل پيرو اين کار را بعد از ۱ دقيقه تکرار کرد !!به فيزيک دان بودن اين دو نفر اذعان کردم !!! چه مساله ی شليک توپ و پيدا کردن محل فرود ان و زاويه پرتابه را در کم تر از ۲۰ ثانيه حل کردند !!!(جون من شما می تونيد ؟؟؟) و وقتی در طی ۲ دقيقه بالاک مغرور را مغموم کردند !!!به ارزش ثانيه ها هم اعتراف نمودم !!


کلمات کلیدی:
 
 
ساعت ۱٠:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٤/۱٤  

جريان از اين قرار بود که يکی از دوستان قديم مادر بنده تشريف اوردند ايران !!!!!بعد از ان جا که خيلی دوست داشتند دوستان قديم را ببينند قرار شد که دوستان در يکی از رستوران ها  دور هم گرد امده به اين بهانه هم همديگر را ديده باشند و هم دلی از عزا در بياورند !!!

خوب مادر اين جانب هم کلی اصرار که تو هم بيا !!! بنده هم از ان جا که پاييه هر گونه خورد و خوراک با مناسبت و بی مناسبت هستم !!! ابتدا مقاديری کلاس گذاشته که وقت ندارم و نه جون شما مزاحم نمی شوم و اصلا راه نداره و اين ها بعد هم گفتم حالا چون غذا بدون من از گلويتان پايين نمی رود !!!!ما هم تشريف می اوريم !!!!

خوب از ان جا که اين جماعت ۴ نفره حدود بيست سال پيش !!!در همين امين اباد خودمان (ان موقع هنوز امين اباد نبوده و امير اباد بوده !!!) پا به عرصه ی علم و دانش گذاشته بودند !!! بنده در حالی که متعلقات ديس را به درون شکم راه نمايی و هدايت می کردم !!! بحث را به دوران دانش جويی اين دوستان کشاندم !!!!

در اين زمان بود که فهميدم !!! بله !!!!! ای دل غافل !!!!!

از همين جا به خودم و همه تبريک گفته از اينکه می بيينم در اين ۲۰سال تنها بنای ساختمان رو به استحلال رفته !!!(باب استفعال از فعل حلل )و استادان عزيز رو به استهلاک!!!هيچ پيشرفت شايان ديگری نداشته تازه شاهد پسرفت هم بوديم !!!!چه در زمان ان ها مشروط شدن محال ذاتی بوده !!!و تازه طرف با شوهر و دو تا بچه ی قدو نيم قد معدلش ۳۴/۱۷ بوده !!!!!!

 


کلمات کلیدی:
 
سوال کنکور
ساعت ٤:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٤/۱۱  

يک موجود تشنه در کوير دنبال چه می گردد؟

الف) سراب

ب)اب

ج)اب البالوی تکدانه

د)بستنی دايتی

اگر جواب می دهيد الف!!!!!!! دچار يک بيماری به نام منگليسم هستيد !! که مسری است !! يعنی هم خودتان اين بيماری را از يکی گرفتيد !!! و هم به باقی منتقل می کنيد !!

اگر گزينه ی ب را انتخاب می کنيد !! افراد زيادی مثل شما بوده اند که در وسط راه !! به اشتباه افتاده اند  !!و به دنبال سراب رفته اند !!! و تا اخر هم نفهميده اند!!!

اگر نظر به ج داريد !!! نشان دهنده ی اين است که خيلی بچه با حال هستيد !! فکر خوبی کرده ايد !!! ولی ارزش اب چيز ديگريست !!!

اگر هم د !!!! که اصلا تشنه نيستيد !!! فقط فکر می کنيد که تشنه ايد !!!!

ای بابا !!!!!!!!!!!!! اين متن مفهومم داشت !!؟؟؟؟ يا کلا سر کار بودید ؟؟؟

 


کلمات کلیدی:
 
 
ساعت ٤:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٤/٩  

بنا بر اطاعت اوامر دوستان و پيشکسوتان !!! بنده حذف اظافات کردم !!!


کلمات کلیدی:
 
اسمان و ريسمان
ساعت ۱:٢٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٤/٩  

عجب رصدی بود !

۱ـ  بنده سر در جيب مراقبت فرو برده و به کوير لا يتناهی الهی می نگرم که سر گروه يک باره از پر چانگی کردن دست بر داشته !!و متوجه می شود که  راه را اشتباه پيموده ايم !!

پس به صرافت افتاده و به دنبال راه گريزی می گردد که به چوپانی رسيده و از وی راه ساوه را می پرسد !!!جواب می شنود ساوه يا شمال است يا جنوب !!!

از اين کوير لعنت (وحشت) چو (اگر)به سلامتی گذشتی ...

۲- راه را پيدا کرده ايم سخت مشغول خواندن کتاب هستم که باز سر گروه فرياد بر اورده !! دوستان پنچريم !! تخليه !!

۳ـ حالا داريم به مقصد نز ديک می شويم !!

۴ـجا تره و بچه نيست ! چون دير رسيديم اقای مسيول فلنگ را بسته اند !!پس يکی ديگر ما را بر می دارد می برد يک جای ديگر برای رصد !!!

۵ـبهترين مکان برای رصد همی !!قبرستان است !!روی سنگ قبری که کنارش نشستم نوشته جوان ناکام ...!!!ولی  من گرسنه تر از اين حرف ها هستم !!! ولی گويا ساندويچ بنده به دلايلی تبديل شده به ...  اب زدايی هم فايده ندارد !!

خوب اش رشته هم خوبه !!! اوون هم با اسانس انگشت که جلوی خودت کرده باشن تو اش !! روی سنگ قبر جلوييم نوشته مرگ به سال ۱۳۰۲!!

۶ـمراسم کشتن عقرب رتيل نما !!!

۷ـجوانان غيور ايرانی بار ديگرحادثه افريدند !! اين بار برق کل منطقه را خاموش کردند !! ايجاد اتصال کوتاه در مدار !!!!!

۸ـ اسمان مال من است ؟؟؟؟ عجب خبر نداشتم که اسمان اين همه ستاره دارد !!چه قدر ان بالا را شلوغ کرده اند !!چه ترافيکی !! جالبه توی تهران روی زمين ترافيکه و اسمون خلوت اين جا بر عکس !!صورت های فلکی مختلف : هرکول و دب اکبر و ...

گويا از همان قديم بشر هر چيز اسمانی را نمود زمينی می داده !!(اگر متوجه اين خط اخر نشديد اشکال نداره !!)

۹ـ خيلی ها به خواب رفته اند ولی من هنوز مشغول رصدم !!

۱۰ـستاره های قديمی غروب و ستاره های جديد طلوع می کنند !!!

۱۱ـستاره ای طلوع می کند که باعث غروب دگر ستارگان می شود !!! پايان شب !!

۱۲ـتخم مرغ در پارک !! عمله های با کلاس !!!

۱۳ـ عجب !!!

۱۴ ـ پايان !!!!!!!!


کلمات کلیدی:
 
 
ساعت ۱٠:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٤/٤  

اوووووووووووو

باورم نميشه يک سال گذشت !!!!!!

وقتی اومدم دانش گاه فکر نمی کردم که ان قدر محيطش شبيه داستان هری پاتر باشه !!!!!!

تازه حتی با همون گروه بندی ها !!! اسليترين !!! گرينفندر !!و ...

البته انگار اول سال يادشون رفت کلاه تعيين گروه روی سرمون بگذارند !!!


کلمات کلیدی:
 
 
ساعت ٤:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٤/۳  

امروز رفتم دانش گاه !!!!!!هنوز نمره ها نيومده !!!!!!۱ يعنی نمره های من نييومده !!!

ولی ذکتر شجاعی نمره ها رو زده بود هر کی که خنذان مييومد !!! يعنی پاس کرده بود!!
براش دست ميزديم !!!

تا حسن اقا اومد !!! پراکنده مون کرد !!!


کلمات کلیدی:
 
 
ساعت ٤:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٤/۳  

دقت کرذيذ چه گونه تن شعرامون رو می لرزونيم !!!!اون هم با استفاده ی نادرست از اشعار ان ها !!!

مثلا طرف يک متن می نويسه راجع به باران اسيدی !!! اخرش هم می نويسد :

زير باران بايد رفت !! تازه چشم ها را هم بايد شست !!!


کلمات کلیدی:
 
 
ساعت ٩:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٤/٢  

ای با با اين زهرا هم که حاج خانوم ميشه !

تو اين ۲ هفته کی غلط املاييم رو بگيره ؟؟؟؟

 


کلمات کلیدی:
 
 
ساعت ٩:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٤/٢  

منگلا به انگولا گل زدن !!!!!!!!!!!!

اره بابا امروز منگلای گستاخ به وطن اوون هم با دست پر بر ميگردن !!!!!!!

قيمت گوجه فرنگی گران شده !!!!!!!!


کلمات کلیدی: